Akademia Rozwoju - Wortal Edukacyjny
Darmowe szkolenia to Twoja droga do sukcesu
Login:
Hasło:
 
  Odzyskaj hasło >>
Główna Kursy i szkolenia Kontakt Pomoc Załóż konto Sprawdź certyfikat
Skip Navigation LinksAkademia : Kursy i szkolenia : Podgląd slajdu
Telefoniczna obsługa klienta
Sprzedaż i zarządzanie

Kłopotliwe i trudne rozmowy
Wiele rozmów które napotkasz w swojej pracy nie będzie należała do łatwych. Niestety, jeżeli pracujesz na stanowisku na którym głownie odbierasz telefony, to musisz się przygotować również na reklamacje i pretensje czyli na tak zwane kłopotliwe i trudne rozmowy.

Najważniejszą sprawą o której musisz wiedzieć już na początku, jest to, że większość "kłopotliwych" klientów dzwoni po to, aby się tylko wyżalić licząc wyłącznie na to, że ich wysłuchasz.


Darmowy kurs z certyfikatem: Telefoniczna obsługa klienta Kolejną kwestią, która znacznie ułatwi nie tylko kłopotliwą rozmowę, jest poszanowanie poglądów klienta. Zawsze traktuj go z szacunkiem, nie przerywaj jego wypowiedzi, nie przełączaj do innych odbiorców. Przyjmuj do wiadomości jego wypowiedzi, nawet jeśli się z nimi nie zgadzasz.

Podczas rozmowy reklamacyjnej, notuj to co mówi klient. Nawet jeżeli znasz receptę na jego bolączki, poczekaj do końca jego wypowiedzi. Często klienci sami znajdują dla siebie rozwiązanie i wycofują się z roszczeniowego tonu. Jeśli nawet nie wycofają się, to po ich wypowiedzi dostaniesz szanse na reakcję. Twoja reakcja powinna być spokojna i łagodna. Nie denerwuj się i nie wzbudzaj agresji. Powiedz spokojni...
Darmowy kurs z certyfikatem: Sprzedaż i zarządzanie

Całość szkolenia, dostępna jest za darmo w kursie online.
W trybie podglądu dostępna jest tylko część treści szkolenia. 
<< Wróć do opisu szkolenia

Akademia Rozwoju - copyright © 2010-2018. Pomysły i noclegi weekendowe  | Fotografia ślubna  | Sklep rowerowy  | Ogłoszenia motoryzacyjne