Akademia Rozwoju - Wortal Edukacyjny
Darmowe szkolenia to Twoja droga do sukcesu
Login:
Hasło:
 
  Odzyskaj hasło >>
Główna Kursy i szkolenia Kontakt Pomoc Załóż konto Sprawdź certyfikat
Skip Navigation LinksAkademia : Kursy i szkolenia : Podgląd slajdu
Telefoniczna obsługa klienta
Sprzedaż i zarządzanie

Wady rozmowy telefonicznej (2)
Kolejnymi wadami rozmów telefonicznych są: brak informacji gdzie nasz rozmówca znajduje się w trakcie rozmowy, oraz to, iż jedynym tutaj narzędziem komunikacyjnym jest dźwięk.

Darmowy kurs z certyfikatem: Telefoniczna obsługa klienta Gdy przygotowujesz się do rozmowy, zastanów się gdzie Twój klient może się teraz znajdować: może właśnie śpi po nieprzespanej nocy, może jedzie w zatłoczonym, głośnym tramwaju, a może jest na ważnym spotkaniu. Pół biedy gdy właśnie jest w domu i ogląda telewizję, ale gdy go obudzimy to na dzień dobry nasza rozmowa jest dla niego lekko irytująca i zaczynamy ze straconej pozycji.
W trakcie kontaktu przez telefon, nie można wykorzystać mowy ciała (aczkolwiek takie gesty jak uśmiech czy pogarda są wyczuwalne w głosie!). Na dodatek, odbiorca przekazu czuje się anonimowy i bezpieczny, dlatego dużo łatwiej jest mu odmówić - nie przebierając w epitetach.
Darmowy kurs z certyfikatem: Sprzedaż i zarządzanie

Całość szkolenia, dostępna jest za darmo w kursie online.
W trybie podglądu dostępna jest tylko część treści szkolenia. 
<< Wróć do opisu szkolenia

Akademia Rozwoju - copyright © 2010-2018. Pomysły i noclegi weekendowe  | Fotografia ślubna  | Sklep rowerowy  | Ogłoszenia motoryzacyjne