Akademia Rozwoju - Wortal Edukacyjny
Darmowe szkolenia to Twoja droga do sukcesu
Login:
Hasło:
 
  Odzyskaj hasło >>
Główna Kursy i szkolenia Kontakt Pomoc Załóż konto Sprawdź certyfikat
Skip Navigation LinksAkademia : Kursy i szkolenia : Podgląd slajdu
Telefoniczna obsługa klienta
Sprzedaż i zarządzanie

Klienci i ich oczekiwania (2)
Oczekiwania klientów do dość rozległy temat, jednak uzyskane wyniki z wielu przeprowadzonych badań potrafią sprowadzić je do kliku podstawowych grup. Kolejną grupą klientów, którzy uciekają do konkurencji, są ludzie którzy nie uzyskali odpowiedniej pomocy.

Darmowy kurs z certyfikatem: Telefoniczna obsługa klienta Brak fachowej wiedzy, brak pomocy czy ignorancja to kolejne główne przyczyny rezygnacji z usług danej firmy. Największy udział rezygnacji w tej grupie przyczyn, mają klienci którzy w trakcie rozmowy ze sprzedawcą odnieśli wrażenie, że rozmówca nie myśli podobnie i na dodatek, uważa że klient nie ma racji.

Podobną przyczyną są tzw. powtarzalne błędy, wykonywane przez usługodawcę. O ile klient wytrzyma raz czy dwa razy to za trzecim czy czwartym razem kończy się cierpliwość. Wiąże się to też z poczuciem, iż pracownicy firmy nie posiadają odpowiedniej, fachowej wiedzy i nie potrafią się do tego przyznać, a firma nie inwestuje w szkolenia pracowników.

Kolejny bardzo ważnym po...
Darmowy kurs z certyfikatem: Sprzedaż i zarządzanie

Całość szkolenia, dostępna jest za darmo w kursie online.
W trybie podglądu dostępna jest tylko część treści szkolenia. 
<< Wróć do opisu szkolenia

Akademia Rozwoju - copyright © 2010-2018. Pomysły i noclegi weekendowe  | Fotografia ślubna  | Sklep rowerowy  | Ogłoszenia motoryzacyjne