Akademia Rozwoju - Wortal Edukacyjny
Darmowe szkolenia to Twoja droga do sukcesu
Login:
Hasło:
 
  Odzyskaj hasło >>
Główna Kursy i szkolenia Kontakt Pomoc Załóż konto Sprawdź certyfikat
Skip Navigation LinksAkademia : Kursy i szkolenia : Podgląd slajdu
Telefoniczna obsługa klienta
Sprzedaż i zarządzanie

Etapy rozmowy telefonicznej
Każda rozmowa (nie tylko telefoniczna) jest bardzo podobna i zawsze składa się z tych samych elementów. Niestety, ale nie zawsze wszystkie jej elementy są odpowiednio wypełnione i wykorzystane. Na ekranie obok, przedstawiono w punktach typowy przebieg rozmowy. Zapoznaj się z nimi, a następnie przeczytaj poniższy tekst.

Darmowy kurs z certyfikatem: Telefoniczna obsługa klienta Każda rozmowa wychodząca musi się zacząć od przygotowania. Polega ono na zbieraniu informacji, które trzeba przekazać w trakcie rozmowy. Dodatkowo należy uzyskać informacje dotyczące odbiorcy (imię i nazwisko, nazwa firmy, ostatni kontakt, temat poprzednich rozmów, poprzednie ustalenia itp.).
Kolejny krokiem jest wybranie numeru telefonu, połączenie się, a następnie zaczynamy od powitania i prezentacji własnej osoby, firmy i naświetlam temat rozmowy [zobacz przykład na ekranie nr 2].
Po etapie powitania, jeżeli odbiorca przekazu jest gotowy na kontynuację, to przechodzimy do jej sedna: rozmowa szczegółowa [zobacz przykład na ekranie nr 3].
Po każdej rozmowie, na koniec należy p...
Darmowy kurs z certyfikatem: Sprzedaż i zarządzanie

Całość szkolenia, dostępna jest za darmo w kursie online.
W trybie podglądu dostępna jest tylko część treści szkolenia. 
<< Wróć do opisu szkolenia

Akademia Rozwoju - copyright © 2010-2018. Pomysły i noclegi weekendowe  | Fotografia ślubna  | Sklep rowerowy  | Ogłoszenia motoryzacyjne