Akademia Rozwoju - Wortal Edukacyjny
Darmowe szkolenia to Twoja droga do sukcesu
Login:
Hasło:
 
  Odzyskaj hasło >>
Główna Kursy i szkolenia Kontakt Pomoc Załóż konto Sprawdź certyfikat
Skip Navigation LinksAkademia : Kursy i szkolenia : Podgląd slajdu
Obróbka grafiki rastrowej i fotografii cyfrowej
Adobe Photoshop CS5 Extended (PL)

Podstawowe narzędzia
Nie sposób opisać wszystkie narzędzia w Photoshop'ie. Tym bardzie nie da się na raz zapamiętać jak każde z nich działa i do czego służy. Ponieważ to szkolenie jest od podstaw, to i zaprezentowane są tutaj wyłącznie podstawowe narzędzia.

Narzędzia, których działanie pokazano na załączonej prezentacji, znajdują się na pasku zwanym po prostu "narzędzia". W przypadku gdyby ten element nie był widoczny na ekranie, należy go włączyć w menu głównym "Okna" -> "Narzędzia".

Za pomocą funkcji zawartych w pasku narzędziowym, można m.in. zaznaczyć wybrane elementy (i dowolnie je przesunąć), kadrować grafikę, nanosić proste grafiki (np. pędzlem czy ołówkiem), kasować, korygować i nanosić teksty.

Przyjrzyj się załączonej prezentacji, aby zapoznać się z wybranymi narzędziami. Proszę zwróć uwagę na pasek znajdujący się pod menu głównym, który w zależności od wybranego narzędzia wyświetla jego rozszerzone funkcję. ...
Darmowy kurs z certyfikatem: Adobe Photoshop CS5 Extended (PL)

Całość szkolenia, dostępna jest za darmo w kursie online.
W trybie podglądu dostępna jest tylko część treści szkolenia. 
<< Wróć do opisu szkolenia

Akademia Rozwoju - copyright © 2010-2018. Pomysły i noclegi weekendowe  | Fotografia ślubna  | Sklep rowerowy  | Ogłoszenia motoryzacyjne