Akademia Rozwoju - Wortal Edukacyjny
Darmowe szkolenia to Twoja droga do sukcesu
Login:
Hasło:
 
  Odzyskaj hasło >>
Główna Kursy i szkolenia Kontakt Pomoc Załóż konto Sprawdź certyfikat
Skip Navigation LinksAkademia : Kursy i szkolenia : Podgląd slajdu
Obróbka grafiki rastrowej i fotografii cyfrowej
Adobe Photoshop CS5 Extended (PL)

Photoshop CS5 - z czym to się je?
Zgodnie z definicją podaną w Wikipedii, program Adobe Photoshop to "rozbudowany program graficzny przeznaczony do tworzenia i obróbki grafiki rastrowej". Do tej definicji jedynie można dodać, iż jest to zaawansowany program z bardzo przyjaznym i intuicyjnym interfejsem użytkownika.

Program Photoshop to zaawansowane środowisko, stworzone głównie z myślą o profesjonalnych grafikach, którzy zajmują się tworzeniem grafiki na potrzeby reklamy, projektów do stron internetowych, czy obróbką zdjęć. Narzędzie to spotyka się w wielu profesjonalnych agencjach reklamowych oraz w studiach DTP (Desktop Publishing), w których to przygotowuje się materiały m.in. do druku.
Całe to środowisko graficzne oferuje ogromne możliwość graficzne, często używane jest przez fotografów do korekcji i retuszu zdjęć, oraz do tworzenia kolaży. Jednak jego możliwości są dużo większe, a to co pokazano w tym szkoleniu to tylko podstawy.

Zapoznaj się z załączonym video i zobacz jak łatwo możn...
Darmowy kurs z certyfikatem: Adobe Photoshop CS5 Extended (PL)

Całość szkolenia, dostępna jest za darmo w kursie online.
W trybie podglądu dostępna jest tylko część treści szkolenia. 
<< Wróć do opisu szkolenia

Akademia Rozwoju - copyright © 2010-2018. Pomysły i noclegi weekendowe  | Fotografia ślubna  | Sklep rowerowy  | Ogłoszenia motoryzacyjne