Akademia Rozwoju - Wortal Edukacyjny
Darmowe szkolenia to Twoja droga do sukcesu
Login:
Hasło:
 
  Odzyskaj hasło >>
Główna Kursy i szkolenia Kontakt Pomoc Załóż konto Sprawdź certyfikat
Skip Navigation LinksAkademia : Kursy i szkolenia : Podgląd slajdu
Internet miejscem na handel
e-commerce

Koszty działalności internetowej (2)
Chcąc zapewnić sobie obniżenie kosztów możemy zdecydować się na wykonanie niezbędnych prac przez naszych własnych pracowników. Jednak wadą pomysłu zaangażowania ludzi do innych zajęć może okazać się konieczność zatrudnienia dodatkowego specjalisty. Alternatywą dla takich rozwiązań okazuje się być pełen outsourcing, czyli usługi zewnętrzne przez doświadczonych specjalistów. To z całą pewnością pozwoli nam się ustrzec przed błędami. Jednakże wadą jest ponoszenie regularnych i stałych kosztów.

Darmowy kurs z certyfikatem: Internet miejscem na handel Osoby z dużą wiarą we własne możliwości mogą zdecydować się na samodzielne uruchomienie i promowanie własnej działalności. W pierwszym etapie przyszły właściciel firmy może ograniczyć się do samej reklamy. Najpopularniejszą formą reklamy w Internecie jest baner, którego wykonanie przez jednoosobowe agencje reklamowe, kosztuje od 10 do 300 zł. Natomiast koszty kampanii reklamowej może nas wynieść około 50-200 zł na miesiąc, w zależności od rodzaju banera i jego liczby odsłon. Z kolei koszt reklamy mailowej rozesłanej do 1000 różnych kont wynosi około 50 zł za przesyłkę pliku tekstowego, a 100 zł za plik html.
Jednak coraz częściej w sieci stosuje się barterową wymianę banerami, która nie ...
Darmowy kurs z certyfikatem: e-commerce

Całość szkolenia, dostępna jest za darmo w kursie online.
W trybie podglądu dostępna jest tylko część treści szkolenia. 
<< Wróć do opisu szkolenia

Akademia Rozwoju - copyright © 2010-2018. Pomysły i noclegi weekendowe  | Fotografia ślubna  | Sklep rowerowy  | Ogłoszenia motoryzacyjne