Akademia Rozwoju - Wortal Edukacyjny
Darmowe szkolenia to Twoja droga do sukcesu
Login:
Hasło:
 
  Odzyskaj hasło >>
Główna Kursy i szkolenia Kontakt Pomoc Załóż konto Sprawdź certyfikat
Skip Navigation LinksAkademia : Kursy i szkolenia : Podgląd slajdu
Wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego w pracy biurowej
Microsoft Excel 2007

Wstawianie smartartów
SmartArty to nowe pojęcie w Excelu, które określa przygotowaną grafikę na którą nanosi się własne dane. W efekcie takiego działania, można uzyskać schematy czy graficzną prezentację danych m.in. takich jak „piramida żywieniowa”.

Darmowy kurs z certyfikatem: Wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego w pracy biurowej Na grafikę [1] przedstawiono jak dodać SmartArt do arkusza: wybierz „wstawianie” a potem „SmartArt”. W kolejnym oknie należy wybrać dowolny kształt. [2] W efekcie na ekranie pojawi się wybrany kształt, który należy wypełnić dowolnym tekstem.

Dodatkowo można sprecyzować format, który najlepiej będzie pasował do dokumentu [3]. Oprócz formatu można też wybrać kolorystykę z przygotowanych gotowych zestawów [4].

SmarArty podnie jak poprzednie wstawiane obiekty, nie wymagają dużego nakładu czasowego podczas ich przygotowywania, a znacząco wzbogacają prezentowane dane w arkuszach. ...
Darmowy kurs z certyfikatem: Microsoft Excel 2007

Całość szkolenia, dostępna jest za darmo w kursie online.
W trybie podglądu dostępna jest tylko część treści szkolenia. 
<< Wróć do opisu szkolenia

Akademia Rozwoju - copyright © 2010-2018. Pomysły i noclegi weekendowe  | Fotografia ślubna  | Sklep rowerowy  | Ogłoszenia motoryzacyjne