Akademia Rozwoju - Wortal Edukacyjny
Darmowe szkolenia to Twoja droga do sukcesu
Login:
Hasło:
 
  Odzyskaj hasło >>
Główna Kursy i szkolenia Kontakt Pomoc Załóż konto Sprawdź certyfikat
Skip Navigation LinksAkademia : Kursy i szkolenia : Podgląd slajdu
Internet miejscem na handel
e-commerce

Rodzaje i sposoby płatności (1)
Zawsze po dokonanych przez nas zakupach przychodzi czas na uregulowanie za nie należności. Robiąc zakupy w sposób tradycyjny zabieramy ze sobą gotówkę lub mamy w portfelu kartę płatniczą, którą będziemy mogli sfinalizować transakcję płatniczą. Natomiast wybierając zakupy internetowe mamy bardzo szeroki wybór sposobów w jaki możemy za nie zapłacić.

Darmowy kurs z certyfikatem: Internet miejscem na handel Ze względu na moment, kiedy kwota danej transakcji pobierana jest od klienta i trafia do sprzedawcy, wyróżnia się (Köhler, Best, 2001, s. 63-64.) system przedpłat. Ma ono miejsce, gdy jeszcze przed dokonaniem jakiejkolwiek opłaty, musimy wpłacić pieniądze na określone konto, czyli wymienić prawdziwe pieniądze na walutę internetową.
Następny to system natychmiastowych płatności, gdy zapłatę za wybrany towar trzeba uiścić tuż po zrealizowaniu zamówienia. Wliczają się w nie płatności za pobraniem pocztowym lub przelewem bankowym.
Ostatni sposób z odroczoną płatnością jest w pewnym stopniu forma kredytowania klienta. Polega ona na odsunięciu w czasie zapłaty do momentu dostarczenia towa...
Darmowy kurs z certyfikatem: e-commerce

Całość szkolenia, dostępna jest za darmo w kursie online.
W trybie podglądu dostępna jest tylko część treści szkolenia. 
<< Wróć do opisu szkolenia

Akademia Rozwoju - copyright © 2010-2018. Pomysły i noclegi weekendowe  | Fotografia ślubna  | Sklep rowerowy  | Ogłoszenia motoryzacyjne