Akademia Rozwoju - Wortal Edukacyjny
Darmowe szkolenia to Twoja droga do sukcesu
Login:
Hasło:
 
  Odzyskaj hasło >>
Główna Kursy i szkolenia Kontakt Pomoc Załóż konto Sprawdź certyfikat
Skip Navigation LinksAkademia : Kursy i szkolenia : Podgląd slajdu
Wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego w pracy biurowej
Microsoft Excel 2007

Wstawianie obiektów
Bardzo często w jednym arkuszu zawarte są inne dokumenty np. dokumenty tekstowe, faxy, zeskanowane papiery czy inne potwierdzenia np. mailowe. Dzięki temu w jednym pliku zawarto bardzo dużo czytelnej treści, a dostęp do dodatkowych informacji możliwy jest za pomocą kliknięcia myszką. Poniżej zaprezentowano jak dodać takie obiektu do pliku w postaci ikony i w postaci wstawionej treści.

Darmowy kurs z certyfikatem: Wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego w pracy biurowej [1] W celu dołączenia pliku z wybraną zawartością należy wybrać z menu „Wstawianie” guzik „Obiekt”. Następnie w nowym oknie trzeba wybrać zakładkę „Utwórz z pliku” (lub „Utwórz nowy” o ile chcemy stworzyć nowy plik z zwartością do dołączenia) . Kolejny krok to wskazanie plik do dołączenia, oraz zaznaczenie opcji „Wyświetl jako ikonę”. W przeciwnym razie do arkusza wklejona zostanie cała zawartość pliku, a nie jedynie ikona, której kliknięcie spowoduje otwarcie zawartości.

Na grafice [2] pokazano dołączony kolejny plik - tym razem graficzny (może to być zeskanowany dokument, faks zapisany w formacie graficznym, zdjęcie czy inne dokumenty).

Ważną informacją jest, iż nie ws...
Darmowy kurs z certyfikatem: Microsoft Excel 2007

Całość szkolenia, dostępna jest za darmo w kursie online.
W trybie podglądu dostępna jest tylko część treści szkolenia. 
<< Wróć do opisu szkolenia

Akademia Rozwoju - copyright © 2010-2018. Pomysły i noclegi weekendowe  | Fotografia ślubna  | Sklep rowerowy  | Ogłoszenia motoryzacyjne