Akademia Rozwoju - Wortal Edukacyjny
Darmowe szkolenia to Twoja droga do sukcesu
Login:
Hasło:
 
  Odzyskaj hasło >>
Główna Kursy i szkolenia Kontakt Pomoc Załóż konto Sprawdź certyfikat
Skip Navigation LinksAkademia : Kursy i szkolenia : Podgląd slajdu
Internet miejscem na handel
e-commerce

Aukcje internetowe - pozycja lidera
Absolutnym liderem aukcyjny jest serwis Allegro, głównie ze względu na obroty i ilość użytkowników. Dzisiaj stanowi największą platformę handlową w polskim Internecie. Swoim użytkownikom, poprzez odpowiednie narzędzi i usługi, oferuje bardzo dobrą obsługę. Nad bezpieczeństwem i marketingiem czuwa sztab wykwalifikowanych osób. Panują oni nad zarządzaniem całym portalem, zarówno od strony handlowej, informatycznej na obsłudze swoich klientów kończąc.

Darmowy kurs z certyfikatem: Internet miejscem na handel W tej chwili trudno wyobrazić sobie, że jeszcze kilka lat temu dwoje młodych ludzi, z nadzieją na popularność i zainteresowanie, stworzyło, a następnie rozwinęło, własną koncepcję transakcji internetowych. Obecnie platforma służy nam wszystkim do sprzedawania i kupowania różnego rodzaju towarów oraz usług. Zakupu bądź sprzedaży dokonać można poprzez udział w aukcjach lub też po stałej cenie. Aukcje charakteryzują się możliwością licytacji przedmiotu leżącego w naszym zainteresowaniu i mogą trwać od kilku godzin do kilkunastu dni. Natomiast zakup po stałej cenie odbywa się za pomocą opcji „kup teraz”.
Sprzedawca ma możliwość wyróżnienia prowadzonej aukcji na kilka sposobów. Między innymi...
Darmowy kurs z certyfikatem: e-commerce

Całość szkolenia, dostępna jest za darmo w kursie online.
W trybie podglądu dostępna jest tylko część treści szkolenia. 
<< Wróć do opisu szkolenia

Akademia Rozwoju - copyright © 2010-2018. Pomysły i noclegi weekendowe  | Fotografia ślubna  | Sklep rowerowy  | Ogłoszenia motoryzacyjne