Akademia Rozwoju - Wortal Edukacyjny
Darmowe szkolenia to Twoja droga do sukcesu
Login:
Hasło:
 
  Odzyskaj hasło >>
Główna Kursy i szkolenia Kontakt Pomoc Załóż konto Sprawdź certyfikat
Skip Navigation LinksAkademia : Kursy i szkolenia : Podgląd slajdu
Internet miejscem na handel
e-commerce

e-Commerce – słowo wstępne
Największym wynalazkiem XX wieku wydaję się być komputer, który usprawnia pracę i daje rozrywkę milionom ludzi na całym świecie. Dzisiaj jego nieodłącznym elementem jest również Internet. Natomiast jednym z wielu dobrodziejstw, jakie daje nam sieć, jest możliwość handlu za jego pośrednictwem.

Darmowy kurs z certyfikatem: Internet miejscem na handel Idąc za ciosem powyższego litu, w dalszej części kursu zapoznasz się z historią rozwoju handlu wirtualnego. Następnie szkolenie skupia się również na Internecie ale w kontekście miejsca na handel. Szczegółowo opisano w nim wszystkie kategorie dostępnych produktów, rodzaje i sposoby płatności za nie. Jednocześnie przedstawione zostaną metody zabezpieczeń w sprawnym funkcjonowaniu internetowym oraz zapoznasz się z rodzajami reklam marketingowych. W dalszej części udało się też zaprezentować zarówno rady, jak i zalety korzystania w ten sposób z sieci. Na koniec zapoznasz się z kosztami prowadzenia działalności na przykładzie witryny internetowej.

W szkoleniu wykorzystano publikację „W...
Darmowy kurs z certyfikatem: e-commerce

Całość szkolenia, dostępna jest za darmo w kursie online.
W trybie podglądu dostępna jest tylko część treści szkolenia. 
<< Wróć do opisu szkolenia

Akademia Rozwoju - copyright © 2010-2018. Pomysły i noclegi weekendowe  | Fotografia ślubna  | Sklep rowerowy  | Ogłoszenia motoryzacyjne