Akademia Rozwoju - Wortal Edukacyjny
Darmowe szkolenia to Twoja droga do sukcesu
Login:
Hasło:
 
  Odzyskaj hasło >>
Główna Kursy i szkolenia Kontakt Pomoc Załóż konto Sprawdź certyfikat
Skip Navigation LinksAkademia : Kursy i szkolenia : Podgląd slajdu
Wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego w pracy biurowej
Microsoft Excel 2007

Wstawianie obrazków, clipartów
Zdarza się, że przygotowane arkusze powinny zawierać grafikę, a to w celu poprawienia atrakcyjności wyglądu, lub aby dołączyć specjalnie przygotowany plik graficzny, który uzupełni dane w arkuszu. W tym module zaprezentowano jak to zrobić.

Darmowy kurs z certyfikatem: Wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego w pracy biurowej [1] W celu dołączenia pliku z grafiką wybierz z menu „Wstawianie” guzik z ikoną „Obraz”, [2] a następnie w nowym oknie wskaż plik który chcesz dołączyć i naciśnij „Wstaw”.

Obok guzika „wstaw” znajduje się trójkąt w którym ukryte są opcje: wstaw, połącz z plikiem. Oznaczają one iż można grafikę włączyć do pliku Excela i skasować oryginał na dysku lub można tylko połączyć z plikiem na dysku (jednak wtedy należy zawsze zapisywać osobno i plik Excela i plik z grafiką, gdyż w przeciwnym razie grafika nie będzie widoczna w arkuszu).

[3] Po wstawieniu grafiki, można ją zmodyfikować poprzez np. nałożenie wbudowanego filtru graficznego [4] (ramki, cienie, przechylenie itp.). ...
Darmowy kurs z certyfikatem: Microsoft Excel 2007

Całość szkolenia, dostępna jest za darmo w kursie online.
W trybie podglądu dostępna jest tylko część treści szkolenia. 
<< Wróć do opisu szkolenia

Akademia Rozwoju - copyright © 2010-2018. Pomysły i noclegi weekendowe  | Fotografia ślubna  | Sklep rowerowy  | Ogłoszenia motoryzacyjne