Akademia Rozwoju - Wortal Edukacyjny
Darmowe szkolenia to Twoja droga do sukcesu
Login:
Hasło:
 
  Odzyskaj hasło >>
Główna Kursy i szkolenia Kontakt Pomoc Załóż konto Sprawdź certyfikat
Skip Navigation LinksAkademia : Kursy i szkolenia : Podgląd slajdu
Raportowanie i zestawianie danych w języku SQL
Microsoft SQL Server 2008 Express Edition

Środowisko Microsoft SQL Server Management Studio
Management Studio to narzędzie przeznaczone dla administratorów oraz programistów baz danych SQL. Dostępne jest dla każdego i za darmo (wersja Express). Wystarczy pobrać je ze strony Microsoft wraz z SQL Serverem.

Darmowy kurs z certyfikatem: Raportowanie i zestawianie danych w języku SQL Głównym jego zadaniem jest ułatwienie i zapewnienie łatwości w zarządzania bazą danych. W tym programie otrzymujemy graficzne i bogate środowisko programistyczne. Potocznie nazywane jest następcą SQL Query Analyzer. Jednak SQL Quer Analyzer to tylko jeden składnik całej aplikacji, który będziemy używać w całym szkoleniu, głownie w celu wpisywania poleceń, wyświetlania i zapisywania wyników.
Aby otworzyć okno wpisywanie poleceń należy wybrać z menu New Query, natomiast aby uruchomić wykonywanie polecenia należy wcisnąć Execute lub klawisz F5.
[4] Istnieje też możliwość wygenerowania prostych zapytań za pomocą lewego klawisza myszki, który należy wcisnąć będąc na wybr...
Darmowy kurs z certyfikatem: Microsoft SQL Server 2008 Express Edition

Całość szkolenia, dostępna jest za darmo w kursie online.
W trybie podglądu dostępna jest tylko część treści szkolenia. 
<< Wróć do opisu szkolenia

Akademia Rozwoju - copyright © 2010-2018. Pomysły i noclegi weekendowe  | Fotografia ślubna  | Sklep rowerowy  | Ogłoszenia motoryzacyjne