Akademia Rozwoju - Wortal Edukacyjny
Darmowe szkolenia to Twoja droga do sukcesu
Login:
Hasło:
 
  Odzyskaj hasło >>
Główna Kursy i szkolenia Kontakt Pomoc Załóż konto Sprawdź certyfikat
Skip Navigation LinksAkademia : Kursy i szkolenia : Podgląd slajdu
Wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego w pracy biurowej
Microsoft Excel 2007

Co to jest Ms Excel?
W zasadzie podczas szkolenia na poziomie średnio-zaawansowanym nie powinno paść nawet to pytanie, to jednak warto sobie odświeżyć podstawy: Microsoft Excel to aplikacja wykorzystywana w pracach głównie biurowych. Znana jest głownie z zastosowania jej do obliczeń czy analizy danych. Często wykorzystywana jest również do prostych zastosowań bazodanowych.

Darmowy kurs z certyfikatem: Wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego w pracy biurowej Excel'a można używać zarówno do prowadzenia rejestru faktur, jak i do kontroli budżetu domowego. Wszystko zależy od wyobraźni i potrzeby.
Najważniejszym elementem tej aplikacji są arkusze. Pod tym hasłem ukrywają się również zakładki, które umożliwiają podział i ułatwiają koordynację operacji na danych. Byłoby strasznym błędem, gdyby pozostawić Ci informację, że arkusz to zakładka, gdyż tak naprawdę arkusz to cały obszar roboczy zawierający treści wprowadzone przez użytkownika, wyliczane przez komputer i wyświetlane na ekranie, a "zakładki" umożliwiają podział tych danych i szybki dostęp.
Trochę to enigmatyczne, ale bez obawy, w praktyce okaże się to dużo prostsze. ...
Darmowy kurs z certyfikatem: Microsoft Excel 2007

Całość szkolenia, dostępna jest za darmo w kursie online.
W trybie podglądu dostępna jest tylko część treści szkolenia. 
<< Wróć do opisu szkolenia

Akademia Rozwoju - copyright © 2010-2018. Pomysły i noclegi weekendowe  | Fotografia ślubna  | Sklep rowerowy  | Ogłoszenia motoryzacyjne