Akademia Rozwoju - Wortal Edukacyjny
Darmowe szkolenia to Twoja droga do sukcesu
Login:
Hasło:
 
  Odzyskaj hasło >>
Główna Kursy i szkolenia Kontakt Pomoc Załóż konto Sprawdź certyfikat
Skip Navigation LinksAkademia : Egzaminy (beta)

Podatek VAT w praktyce
Zagadnienia prawne i finansowe
Egzamin skupia się na praktycznej wiedzy związanej z ustawą o podatku VAT, zaktualizowaną 1 stycznia 2010 roku oraz 1 stycznia 2011 roku. Główne zagadnienia poruszane podczas testu, związane są z rejestracją podatników, rozliczaniem podatku oraz kwestiami właściwej interpretacji litery prawa. W treści egzaminu zawarte są studia przypadków, poruszające tematykę właściwego zastosowania stawek VAT, odliczeń i zwrotów, a także poruszono tematykę faktur, korekt, e-faktur oraz not korygujących. Zawarte w egzaminie pytania dotyczą czynności związane z obrotem krajowym jak i zagranicznym.
Data dodania: 2010-07-09.  Poziom: dla średnio zaawansowanych.
Przystąp do egzamiu i zdobądź certyfikat >>
Implementacja i zarządzanie bazami danych
Microsoft SQL Server 2008
Pytania egzaminu skupiają się na projektowaniu, implementacji oraz zarządzaniu bazami danych. Zakres wiedzy wymagany do zdania egzaminu musi być szeroki, ale nie dogłębny. Pytania i odpowiedzi są tak skonstruowane, iż nie wymagają wnikliwej i czasochłonnej analizy, a jedynie wymagają właściwej reakcji jak powinna towarzyszyć przyszłym administratorom baz danych. W trakcie testu poruszono również tematykę analizy danych, która towarzyszy podczas implementacji baz i przy ich codziennym zarządzaniu.
Data dodania: 2010-07-23.  Poziom: dla średnio zaawansowanych.
Przystąp do egzamiu i zdobądź certyfikat >>

Akademia Rozwoju - copyright © 2010-2018. Pomysły i noclegi weekendowe  | Fotografia ślubna  | Sklep rowerowy  | Ogłoszenia motoryzacyjne